cassey

Jaké mohou být důkazy toho, že se mu líbím? Jak to poznat?

Jsou nějaké důkazy, ze kterých je jasně poznat, jestli se mu líbím nebo ne? Protože já pročetla spousty článků a nevím, kterým můžu věřit a které jsou pravdivé… :/

Nejlepší odpověď
ivzez

Nevěř článkům, věř sama sobě.
Budeš-li se chlapci líbit, poznáš
to z jeho chování, náznaků, řeči, úsměvů, pohledů, …

Další odpovědi
anonym

Důkaz je, že se ti podřídí, že půjde k volbám aby se rázem svět změnil a rodina zůstala politická. Zní to jako nemístný vtip, ale u nás doma to tak je. Nesouhlasím s politickou rodinou, děti ať si žijí jak chcou, je to jejich svět. Já si mohu stěžovat za jakékoliv vlády že třeba práce je nebo není. Na rozchod nikoliv.
Jestli se mu líbíš, žij hlavně normálně, tak jak žiješ. Občas se mu přitiskni v šatně k tělu a zeptej se ho jestli se mu líbíš. Neočekávej zápornou odpověď. Očekávej to, co potřebuješ vědět k dalším milostným schůzkám. A hledejte to, co vás spojuje.
Důkazy..; že se tě bojí oslovit? Nebo osedlat?

Psychotic

Když jste sami dva, řekni opravdu mizerný vtip. Pokud se mu líbíš, zasměje se 🙂

Nuk nuk

V jistém smyslu to lze poznat z chování. Snaží se ti být na blízku, trávit s tebou čas, usmívá se na tebe i nevědomky … ale i to může být zavádějící, může to být jen povahou. Najisto to nebudeš vědět, dokud ti to sám neřekne.

Lutagame

Pořád třeba po tobě pokukuje snaží se s tebou být co nejdéle nebo s tebou komunikovat , ale taky to může být tak že má stydlivou povahu a bude se s tebou bát komunikovat tuty stydlivé povahy když se jim líbíš dělají většinou že mají zájem o někoho jinýho třeba se víc baví s tvou kámoškou → bojí se oslovit tebe ale moc se stydí ale je ti aspoň na blízku … Já bych to udělal tak … skus se ho zeptat ale pak neštak řekni že to byla sranda … nebo jestli má FB tak ho přemluv ať si hodí na stěnu takový ty krávoviny : Kdo dá lajk napíšu do chatu líbím se tí mám tě rád apod.