Metalman

Jaké množství nevytěženého zlata je na území ČR?

Doplňuji:
CCA. ( o kterém se ví)

Nejlepší odpověď
mosoj

Jak to nikdo neví ???? To se docela přesně ví na základě geologických průzkumů !!!
Jenom u Kašperských Hor je vytěžitelné množství zlata 100 t. Podobně jsou na tom i ostatní lokality. Když budete chtít zjistíte si to.

http://www.ge­ofond.cz/doku­menty/nersur_ro­cenky/rocenka­nerudy99/html/zl­ato.html

Cena zlata stoupa a není daleko doba kdy se závěry naší vlády budou přehodnocovat !!!
Doplňuji:
Na německé straně Šumavy by se mělo začít těžit již brzy.

Další odpovědi
Drap

To přesně nikdo neví. Mohou však existovat nějaké odhady.

chelty

Nikdo nikdy nebude vědět kolik.

suaeda

Nějaké zbytky zlata na našem území asi budou, ale hůře se bude získávat. Před časem se objevily zprávy, že někde u Kašperských Hor chtěla nějaká společnost začít těžit, ale neprošlo to. Lidé se báli zamoření kyanidem, který by se musel používat.
Jinak někde na Otavě se každoročně soutěží v rýžování zlata. Na zbohatnutí to ale asi nebude.