zjentek

Jaké množství Čechů je dosud ochotno odevzdaně platit za proud?

Jako stará škola trpím jakýmsi dogmatem dokonce už z dob minulého režimu a ještě čtvrt století po něm, že vzory čehokoli si k nám krůček po krůčku razily cestu především z Hollywoodu. Můžeme si tedy nadále brát příklad z vyspělého Západu, pokud je nám jasné, kam přesně míříme. Děkuju>>> https://www.tik­tok.com/@willy­billywills/vi­deo/7131144371­205934382

#streetpeople­oflosangeles

Odpovědi
Drap

Většina, protože jim nic jiného nezbývá, pokud se nechtějí chovat v rozporu se zákonem a být za to sankcionováni.

zjentek

Doufám jen, že každý volič generála je si vědom, že je pouze otázkou času, kam pokorný příklon směrem na západ v podstatě bez výjimky nekompromisně povede. Děkuju.

Pepa25

Nesmyslná otázka a ještě nesmyslnější komentář. Kdysi jste si stěžoval, že prý vám někdo hlásí otázky jako „nesrozumitelné“. Už chápu proč 🙂