AAmila

Které místo chcete v životě navštívit?

Máte nějaké vysněné místo nacházející se ve světě, kam byste se alespoň jednou za svůj život chtěli podívat? ;)

Odpovědi
KARI05

Aqua park, tam jsem nebyla :D

Drap

Mám jich ještě celou řadu, ale většinu z nich si už asi nesplním.

chachar1922

Mě bude stačit, když si projdu Řím a nebo jiné historické město v Itálii. A dále bych chtěla vidět Grand Canyon.

nosahosa

Dubaj, Čína, Bangladéš a plno dalších… :) Hlavně mě láká Asie.

anonym

Uvidět Neapol a …žít dál.

A nejlépe bych chtěl navštívit Vousův kmen. Prý tam jsou mezi nimi i magoři.

anonym

Chtěla bych se podívat do Tokya, ale levné to zrovna moc není cca 100 000,– s cestovkou…

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=S73-jemTX-U

…nebo do Indie…

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_iDyCEJLD10

pucipuci

Je toho víc a tak ani nevím pro co bych se rozhodl,kdybych si musel vybrat jen jedno. Kalifornie a vůbec celé USA cik cak i Mexico. Pak Nový Zéland a Australie.

Danina65

Nějakou krásnou pláž, takovou na kterých se natáčí sladkobolné filmíky.