Karlos24

Jaké minimální vzdělání potřebuje učitelka v mateřské školce?

popř. jaké jsou opžadovány další požadavky?

Nejlepší odpověď
anonym

Ještě donedávna to bylo odborné vzdělání SPŠ – obor učitelka MŠ/ vychovatelka.
Nyní je už několik let požadována VŠ s pedagogickým zaměřením.

Další odpovědi
anonym

Pročti si tyhle odpovědi.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=vzdelani+pro+u­citelku++mater­sk%C3%A9+skoly&sa=Vyh­ledat#1500

Michal Kole

Dříve stačila maturita, jestli dnes není požadován bakalář nebo nebo vyšší odborná škola to nevím

Ella

je potřeba VŠ pedagogická, tzv. mateřinky.
Další požadavky? Hm… kamarádka tam teď studuje a už jen přímačky jsou z plavání na čas, zpěvu a hry na hudební nástroj, kde vyberou nějakou pořádně těžkou skladbu, kreslení typu zmuchlají papír a ten nakreslete a samozřejmě obvyklé předměty ke zkouškám – cizí jazyk, čj atd…