hanny 2

Jaké máte znalosti o cukrovce?

http://www.lec­bacukrovky.cz/test-cukrovka.php

Zařadila jsem to do kategorie"Nemo­ci",i když je to test,protože do kat.„Ankety a zábava“ mně to moc nesedí!

Nejlepší odpověď
Illines

No a ja 9/10.

Další odpovědi
quentos

10/10, i když otázka „máte cukrovku?“ je pochybná – leckdo jí může trpět, aniž o tom ví.

briketka10

ta žízeň, 9/1O
cukrovku má moje teta, měla druhá teta, snad ji nebudu mít já, žízeň nemám, sladký mi moc nechutná, jen někdy musím sníst celou čokoládu, hodně solím..

Drap

Mé znalosti mne opět mile překvapily. A nebo že by to bylo náročností testu ?

aramah

No tak 9–10

pusinka50

9/10. myslela jsem, že je cukrovka 1. a 2. typu a ono je jí víc druhů.

hanulka11

i když jí netrpím …vím o ní podle testu dost 10 z 10

Nikkol

10/10 🙂

jennysh

9/10

venkovan

Tak já bych raději test o cukrovce. Například do první otázky bych zařadil – kdy jste naposledy v ČR republice viděli cukrovku na poli?