Jaké máte zlozvyky?Přiznáte se k nim?

Podělíte se o ně?Např.kousání nehtů,dloubání se v nose,krkání,prdě­ní,
neslušně jíst,skákat jinému do řeči.

Doplňuji:
Krkání,prdění je přirozená věc,myslel jsem to jako naveřejnosti a podobně.
Dík za odpovědi.

Nejlepší odpověď
briketka10

vše cos vypsal dělám taky, ale ne ve společnosti ten,
kdo se v nose nedloube, tak lže určitě to dělá dodnes
za srkání polívky jsem dostávala vynadáno od našich..

největší můj zlozvyk je kouření toho se ne a ne zbavit : /
Doplňuji:

ale už nehulím na MHD zastávkách a když jdu po ulici :))
za to bych se teď propadla do kanálu nechápu, jak jsem
to dřív mohla dělat fujtajxl : /

Další odpovědi
RyuzakiKate

Krkání ani prdění bych nepovažovala za zlozvyk, to je prostě tělesnej projev, kterej nemůžem ovlivnit (leda si krknout se zavřenou pusou a na veřejnosti buď neprdět nebo se to naučit šikovně postupně vypouštět), kdežto takový dloubání v nose jo. Já si teda často dělám záděry, o to víc, když jsem nervózní (hlavně o zkouškovým), hryžu si občas do pusy z vnitřní strany (mamka tomu říká, že „kroutím hubou“)… a to je asi jediný, na co si teď vzpomenu, snad ani další nemám.

zzzlatokopka

Doma jím pouze lžící:-) No jasně, na špagety nebo hranolky si vezmu vidličku, ale běžně příbor doma nepoužívám:-)

kapka

Všechno, cos napsal, klidně pokračuj, priznávám předem se ke všemu. :DD

quentos

Doma prdím, jak se mi zlíbí, jelikož zadržovat to je nezdravé (dodnes mám před očima to, jak asi před 20 lety dostihly maminku následky), tudíž se domnívám, že to ani snad zlozvyk není. Věčně koukám po ženských a neumím skrývat obdiv (mým dalším zlozvykem je upřímnost)…

atena11

Dřív jsem si kousala nehty a i když to bylo náročné, odnaučila jsem se to. No a teď jaknile mám strup nenechám ho chvíli v klidu…

gecco

Třeba – uši si čistím vrutem…
Ovšem – nikoli na veřejnosti…
😉
Doplňuji:
Lamalam → hmoždinky mají příliš velký průměr…
Ale klasický šroub (metrický) ano – má příliš jemný závit…
;-D

Lamalam

gecco > a hmoždinku jsi taky zkoušel?

Denička 123

Pořád řikám shit

anonym

Jsem spořádaný občan.
Doplňuji:
(10 dní sa nemodlím)