Jindri

Jake mate zkusenosti z robotickym vysavacem, a jaka znacka by byla nejlepsi ke koupi

uz dlouho se poohlizim po vysavaci, co sam uklizi, ale jeste jsem nedohledala zadnou recenzi. Zajimalo by me, zda si poradi chlupatym kobercem, moc dekuji za odpovedi.

Nejlepší odpověď
baghira

http://roboticky-vysavac.blog.cz/

Robotické vysavače nejsou v pravém slova smyslu vysavače, ale spíš zametače – hlavním pracovním nástrojem není proud vzduchu, ale rotační kartáč. Proud vzduchu jenom pomáhá smetené smetí dopravit od kartáče do sběrné nádoby.

Obecně platí, že většina robotických vysavačů má problém s koberci o délce vlasu nad 5 mm.

Další odpovědi
anonym

Mam ho uz nekolik let a … ve skrini. Nevim , jestli mam nejakeho " blbeho " , ale kdyz nekam zaleze … za gauc , kreslo , tak se neumi vratit a ja porad za nim behala a vracela ho. ! Pak zase chvili popojizdel … kdyz narazi na stenu , tak je to bez problemu , to se otoci , odrazi a jde zase dal. Ale kde jsou stoly stoly , zidle , tak je nepouzitelny. To je moje zkusenost. Koberce nemam nikde. jen dlazbu a plovouci … -iv-

atriplex

Kolegyně ho má a nemůže si ho vynachválit. Zametá prý všude. Důležité, ještě víc než značka, na kolik m2 vydrží baterie. Je rozdíl na jedno nabití uklízet garsonku nebo halu. A čím větší plochu na jedno nabití uklidí, tím je dražší – to je ten základní cenový rozdíl mezi jednotlivými typy.

Jikra

To už se tady taky řešilo,stáči si to najít.
Ale přesně jak píše -iv- taky ho mám ve skříni a ty samý zkušenosti akorát že s koberci,zkrátka bylo to vyhozených 12000 Kč.