thepianist

Jaké máte zkušenosti se stěrem z nosohltanu?

Zítra mě čeká stěr z nosohltanu kvůli možnosti nákazy covidem. Je tu někdo, kdo na stěrech byl? Hodně mě vyděsil fakt, že se do nosu strká strašně dlouhá tyčinka…
Pokračování:
Tak, mám to za sebou. Můžu říct, že pro mě to byla jedna z nejhorších věcí, co jsem u doktora zažila. Bohužel to nedělali zrovna šetrně a dělali to nikoliv tím drátkem se štětinkama, ale klasickou dlouhou vatovou tyčkou. Bylo to odporný, v jednu chvíli jsem jim tam začala strkat ruce, protože v druhé dírce zajeli tak hluboko a tvrdě, že tam něco prasklo. Odcházela jsem s brekem a mám strach, jestli mi tam nic nepošramotili. Jestli budu pozitivní, budu doma klidně měsíc, ale na TOHLE už nikdy!

Nejlepší odpověď
Emefej

Ano, je to hnus. Cítil jsem to až v mozku, ale trvá to chvilinku, dá se to vydržet. Už jsem zažil mnohem nepříjemnější ú­kony.

Další odpovědi
Drap

Děkujeme za sdělení. A ptáš se tedy na co?