Avatar uživatele
Kelt

Jaké máte zkušenosti se čtečkami karet?

Mám kartu 15 GB a mám na ní nahranou hudbu filmy, tedy formáty mp3 a mp4. Přenáším na ni soubory dle potřeby. Když si koupím novou kartu a vložím do čtečky, vše se krásně načte. Ale když už tu kartu někde používám a dám ji znovu to čtečky, tak mi to nenačte jako by tam ta karta nebyla. A čtečka mi přitom svítí. Přece si mohu na kartu nahrávat co chci a kolikrát chci a mělo by to fungovat. Metoda jednou je dost a stačí se mi nelíbí. Nevíte, kde může být chyba? Děkuji.

Zajímavá 0 před 1566 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bobek 2

Já mám se čtečkami karet – a s datovými kartami vůbec – zkušenosti různé. Někdy a některé fungují dobře, někdy a některé občas selžou. Dík za optání.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Málo informací. Kde a jak tu kartu používáš ? Co je to za kartu ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Prosím Tě, kartu 15 GB? Pokud vím, tak řada je 4/8/16/32 a.t.d. Jinak může jít, pokud tedy v jiné čtečce karta funguje, o vadu čtečky (kontkaty) a pokud ani zde nefunguje, tak je vadná karta. Některé karty vydrží poměrně dlouho a častou manipulaci a načítání a přehrávání, některé, dokonce i nové, zejména ze slevových e-shopů, nestojí za nic (pomalu, nebo vůbec nenačítají). A důležité je i udržovat kartu a její kontakty v čistotě, „nešmudlit“ je špinavými prsty.;-)
Jinak, co se týče spolehlivosti, osobně mám nejlepší zkušenosti s mikro SD kartami Kingston, případně Samsung. A ty Samsung i z Aliexpressu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Jestli karta funguje v jiném zařízení, tak bude nejspíš chyba ve čtečce. Vyzkoušej to v jiné. Je to věc za 7–10Kč. Může být vadná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet