zied17

Jaké máte zkušenosti s urychlením ŘP. měli jste ho dřív jak do 5 dnů ? Díky

Odpovědi
anonym

Je zajímavé, že dnes je to samá technika a pokrok a vydávání řidičáků trvá tak dlouho.Když jsem dělal řidičák já v r.1971 a manželka v r.1985 tak jsme oba dostali řidičák ještě ten den, ihned po zkouškách.Dopoledne se dělali testy a jízdy a odpoledne v 15 hodiny se už vydávaly řidičáky.
Takže byli mezi námi takoví, že od budovy kde jsme dostávali řidičáky už odjížděli s autem (teda rodiným, který někdo z rodiny přivezl).

Dělal jsem si ho nedávno a když jsem se ptal paní kolik stojí to rychlejší vyřízení tak mě řekla, že to jde jen v případě že si ho rozšiřuji.
Dnes je to 19. den co na něj čekám, takže ho budu mít až 21. den, protože v úterý tam nejsou. :)

HonzikPernik

Pokud již nějaký ŘP vlastní za poplatek (500,–?) je možné ho mít do 5 dnů. Pokud je to první musíte čekat tuším ze zákon 20 pracovních dnů. Já ho měl za 9 dní (první), na druhý jsem nespěchal, ale byl taky do 9 dní určitě.