PaulM

Jaké máte zkušenosti s Uni Credit Bank?

Zajímají mě jak negativa, tak i pozitiva :)

Nejlepší odpověď
bolak

S Uni Credit žádnou, ale je to pár dní co jsem si dělal takový malý soukromý průzkum bank, a nakonec jsem došel ke čtyřem, které nemají žádné poplatky za vedení účtu a zahraniční platby přes internet, což jsou m-Bank, Air Bank, Fio a Equabank. Po dalších kalkulacích jsem se seznamu vyškrtl m-Bank, jelikož má vysoké výběry z bankomatů (minimálně za 35Kč). Dále mým sítem neprošla ani Air Bank, protože i přes značnou mediální masáž co se týče reklam o tom jak jsou skvělí a úžasní, se u nich dost často objevují různé průsery (naposled ten, jak se lidi přihlašovali pod svým heslem na úplně cizí účty, a mohli disponovat s financemi neznámých osob). Takže zbylo Fio a Equa, které jsou prakticky jedna jako druhá, ovšem nebližší Fio bankomat já mám od baráku cca 5km, a z cizího je to za 30Kč. Naproti tomu Equabank nemá bankomaty žádné, a proto poskytuje bezplatný výběr úplně z každého bankomatu na který narazíš. A jelikož já mám jeden hned za barákem, našel jsem vítěze.

To jen takové malé shrnutí zdarma, kdybys hledal novou banku a nevěděl co je dneska na trhu.

Další odpovědi
ptáč

Smlouvu s touto franšízou jsem ukončil během 14 dní.

Pepa25

Bohaté (účty, úvěry, soukromé, firemní …)… Napiš soukr. zprávu, čeho se to má týkat …