atena

jaké máte zkušenosti s termomixem a kolik asi stojí???

Odpovědi
zjentek

tenhle je jeden z nejlepších:
http://thermo­mix.vorwerk.cz/cz/ther­momix/funkce-vlastnosti/
..průměrná cena je 34.600kč (d-test), ale možno objednat i z jiné země a našel jsem jej za 1.500usd, levněji pak v aukcích či druhé ruky ,)

nikita007

Aténo, já jsem našla aktuální cenu Thermomixu za 25 895 Kč. Dokonce jsem se v květnu s kamarádkou zúčastnila Školy vaření s tímto přístrojem, bylo to hrozně fajn, vařili jsme ve skupinkách a navařené jídlo si pak snědli :) Taky docela přemýšlím, jestli bych si ho pořídila. Kamarádka ho má už 5 let a je moc spokojená, za půl hodiny má hotové obědy i večeře – maso, přílohu i omáčku uvaří najednou.