Dane!

Jaké máte zkušenosti s prodejem věcí do zastaváren?

S prodejem, ne zástavou. Co jsem slyšel, tak zastavárny stejně více vykupují, než zastavují.
Je to dobrá věc, když chce člověk peníze ihned? I když zřejmě s prodělkem.

Odpovědi
jáára

Párkrát jo, ale to už je dávno. Dnes je asi lepší online bazar nebo aukro.

elkon

Nevím, nepotřebuji takto cokoli prodávat.

Drap

S tímto žádné. V zastavárně jsem vždy pouze nakupoval.

vranovahan

Pokud potřebuješ peníze hned, tak je to určitě dobrá volba. Na druhou stranu musíš ale počítat s tím, že za to, co prodáváš prostě dostaneš méně. Myslím si, že Jáára má v tomhle pravdu. Pokud bys věc raději prodal přes nějaký bazar, například bazos nebo https://www.bi­ginzerce.cz/ tak by to pro tebe bylo mnohem výhodnější. Minimálně z finančního hlediska.

Dane!

jáára

Jasně, lepší jako výhodnější určitě jo, ale ne rychlejší.