Luss

Jake mate zkusenosti s pojistovnami?

Chci se nechat pojistit (zivotni nebo urazovou pojistku). Asi 7 let nejsem pojistena vubec. Cim jsem starsi, tim vic si uvedomuji vsechna rizika a nasledky (napr.v praci a prijmech pri nemoci, rekonvalescenci atd). Jake mate zkusenosti s pojistovnami? Doporucujete nejakou konkretni? Jen prosim ne Ceskou pojistovnu, s temi mam osobne dost spatnou zkusenost.
Doplňuji:
Omlouvam se za chybu v nadpisu :) Samozrejme „s pojistovnami“. Pisu vzdy hrozne v kalupu.

Nejlepší odpověď
pekynka

Životku, úrazovku mám u ČSOB, majetek máme pojištěn u Kooperativy, havarijní a zákonnou u České pojišťovny. Je pravda, že jsme je zatím nepotřebovali, klepu na dřevo, tak nemůžu posoudit.Loni jsem vybourala auto, škoda 80 000,– a Česká zaplatila 90% a já 10%,auto za tři týdny jezdilo, takže spokojenost.

Další odpovědi
ReHu

Životní a úrazová pojistka jsou 2 zcela rozdílné pojistky.
Velmi záleží na konkrétní vaší situaci. třeba na tom, jesli je koho zajiěťovat vaší životní pojistkou a jak vysoká částka u uraz.poj.vám zajistí potřebné výdaje.
Dobrá je např. Generali.
Záleží na konkrétním typu a nastzavení pojistky, tam jsou velké rozdíly.
Vyplatí se „prozkoumat“ vaši konkrétní situaci a podle toho nastavit zajištění.