poliakal

Jaké máte zkušenosti s PlnaPenezenka.cz?

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s portálem plnapenezenka.cz? vím, že existují cashbackyy a co to je, jen by mě zajimalo, jestli není nějaký výhodnější portál kde budu mít větš provize. Děkuji

Odpovědi
LidaHk

Ja jsem drive testovala vice tech cashback portalu, co vraci penize a nejvice se mi libi ta www.plnapenezen­ka.cz. Asi hlavne, ze vyplaci uz pri 100 Kc. To je vyrazne lepsi jak jinde.

Mistr Tříska

Docela často nakupuji na internetu a tedy využívám cashback. Proč nakupovat bez možnosti navrácení alespoň několika procent zpět, že? Mám registrace u několika společností a porovnávám podle výše cashbacku a věrnostních programů. Teď jsem nakupoval u Ziskejte.cz, protože mi dali 100 bonus na uvítanou a měli nejvyšší provizi u Answearu.

Zdroj: http://www.zis­kejte.cz/vsichni-partneri/moda/an­swear.cz

barca.ulo

Zkuste určitě www.tipli.cz – tenhle portál je nejvýhodnější a vrací ty největší % z ceny :) Navíc si je můžete nechat vyplatit již od první koruny. Já už tam nakoupila hooodně věcí a dobrých pár stovek se mi vrátilo, což se teď před Vánoci hodí :)

Mistr Tříska

Dobrý den,
mám zkušenosti s různými cashback portály a nejvíce mi vyhovuje ziskejte.cz. Z hlediska procentuálního navrácení peněz to vychází nejlépe právě zde. Navíc mají další bonusy počínaje bonusy za registraci a věrnostní body směnitelné za peníze. Doporučuji. Odkaz portál najdete zde:

http://www.zis­kejte.cz/?dopo­rucuje=CD14A03