Avatar uživatele
Mika47

Jaké máte zkušenosti s notebooky Acer a Asus?

Někdo říká, že se sekají, jsou k ničemu a nejsou s nimi spokojeni. Někdo ale říká, že jsou super a nemají, co vytknout. Jaký je váš názor? Doufám, že mi v tom neuděláte ještě větší maglajs :)) Díky za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3743 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Asus je k ničemu

Chybí mi možnost „oba jsou k ničemu“, ale má zkušenost říká, že Asus je větší aušus. Nevlastnil jsem ani jednu značku, ale protože v IT dělám přes deset let, už mi jich pár rukama prošlo. A nebral bych ani jednu značku. Sám mám HP, beru ještě Dell (sice ne vždy cena odpovídá kvalitě, ale zato má asi nejlepší servis).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Acer je k ničemu

Jak píše kolega, obě značky jsou na … NEBRAT!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Front

Acer je super

Doplňuji:
Za 3,5 roku bez jakékoliv závady, původní OS, původní baterie výdrž ještě stále 3 až 4 hodiny. Asus nemám zkušenost, měl jsem HP za 2,5 roku padl mainboard a od té doby HP nesmí do baráku. Baterie u HP vydržela cca 1 rok.

Upravil/a: Front

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Asus je super

Opět tu chybí Jiná možnost.
Oba výrobci jako žádná sláva nejsou, nicméně jsou tu i horší, třeba Samsung. Já osobně nejlepší zkušenosti mám s HP a IBM /dnes Lenovo/. U těchto dvou výrobců si cením výborné podpory, servisu a výdrže. Acer a Asus v tomto případě docela zaostávají.

Na druhou stranu nutno podotknout, že některé modely se oboum výrobcům povedly – poslední dobou jsem velice spokojen s některými jejich hybridy (notebook s dotykovou obrazovkou de facto), zejména tedy od Asusu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zvědavý

Acer je k ničemu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
simsalabim

Asus je super, ale Acer je k ničemu

Doplňuji:
Nejsem žádný odborník, ale se značkou Asus mám velmi dobré zkušenosti, naopak Acer mě zklamal.

Upravil/a: simsalabim

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briliant

Acer je super

Podobná zkušenost jako píše Front.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tommii21

Acer je super, ale Asus je k ničemu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
koreg9

Acus, ten mě vydržel myslím 10 let ale tedy již prošel také nějakou tou výměnou displeje a klávesnice https://www.vymena-displeje.cz/

před 2400 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek