Mika47

Jaké máte zkušenosti s notebooky Acer a Asus?

Někdo říká, že se sekají, jsou k ničemu a nejsou s nimi spokojeni. Někdo ale říká, že jsou super a nemají, co vytknout. Jaký je váš názor? Doufám, že mi v tom neuděláte ještě větší maglajs :)) Díky za odpověď

Odpovědi
Hamon

Asus je k ničemu

Chybí mi možnost „oba jsou k ničemu“, ale má zkušenost říká, že Asus je větší aušus. Nevlastnil jsem ani jednu značku, ale protože v IT dělám přes deset let, už mi jich pár rukama prošlo. A nebral bych ani jednu značku. Sám mám HP, beru ještě Dell (sice ne vždy cena odpovídá kvalitě, ale zato má asi nejlepší servis).

Alesh

Acer je k ničemu

Jak píše kolega, obě značky jsou na … NEBRAT!!!

Front

Acer je super

Doplňuji:
Za 3,5 roku bez jakékoliv závady, původní OS, původní baterie výdrž ještě stále 3 až 4 hodiny. Asus nemám zkušenost, měl jsem HP za 2,5 roku padl mainboard a od té doby HP nesmí do baráku. Baterie u HP vydržela cca 1 rok.

Bedy

Asus je super

Opět tu chybí Jiná možnost.
Oba výrobci jako žádná sláva nejsou, nicméně jsou tu i horší, třeba Samsung. Já osobně nejlepší zkušenosti mám s HP a IBM /dnes Lenovo/. U těchto dvou výrobců si cením výborné podpory, servisu a výdrže. Acer a Asus v tomto případě docela zaostávají.

Na druhou stranu nutno podotknout, že některé modely se oboum výrobcům povedly – poslední dobou jsem velice spokojen s některými jejich hybridy (notebook s dotykovou obrazovkou de facto), zejména tedy od Asusu.

Zvědavý

Acer je k ničemu

simsalabim

Asus je super, ale Acer je k ničemu

Doplňuji:
Nejsem žádný odborník, ale se značkou Asus mám velmi dobré zkušenosti, naopak Acer mě zklamal.

briliant

Acer je super

Podobná zkušenost jako píše Front.

Tommii21

Acer je super, ale Asus je k ničemu

koreg9

Acus, ten mě vydržel myslím 10 let ale tedy již prošel také nějakou tou výměnou displeje a klávesnice https://www.vymena-displeje.cz/