_136

Jaké máte zkušenosti s mobilním operátorem Kaktus?

Odpovědi
quentos

„Mobilní operátor kaktus“? Takový neexistuje. Jak může být rostlina mobilním operátorem?

Gonfaloniér

Žádné. Ale popravdě vypadá slibně. Možná zkusím.
Nevěděl jsem, že spadá pod T-Mobile (až teď jsem si to našel), u něj jsem totiž odjakživa, co mám mobil. Asi si přenesu číslo k nim, na novou SIM.

Jiří Bohumil

Jak na co. Já mám několik jejich karet k dálkovému ovládání zařízení. Jednou v roce zaplatím 50 Kč a ovládání je pouze prozvoněním, takže kredit neubývá.
Jinak ale na telefonování a SMS jsem u GoMobilu. Na data mám zase „datovou“ kartu T-mobile. Snad tato informace nebude brána jako nepovolená reklama. 😉

plavcik

Mám zkušenosti s kaktusem docela dobré. V dílně kde Vodafone nemá signál, jsem začal používat kaktus simku v alarmu a už to funguje rozhodně spolehlivěji. Jinak je to virtual v síti T-Mobile.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.