Dvorní šašek

Jaké máte zkušenosti s jogurtovým nápojem Actimel? Cítíte se po něm nějak dobře?

Nebo je to jen marketing?

Nejlepší odpověď
elkon

Já mám raději Kefírové mléko meruňkové v balení tetrapack 450g. Ale vyrobené v mlékárně Valašské Meziříčí. Je výborné, hlavně chlazené. Na trhu je i od jiných výrobců, ale to je ošizené a mdlé chuti.

Další odpovědi
Drap

Po vypití jednoho, nebo i několika neni možné nic poznat. Věřím tomu, že obsahuje vhodnou mikrofloru pro náš žaludek. Na pití je příjemný.

Arne1

výrobky Danone zásadně nekupuju

Filip84

Raději si koupím pivo. Taky se držím zásady, že „čaj není vodka, tolik ho nevypiješ“. 🙂

zjentek

Podvod!

da ny

Nic s tímto názvem bych nevzala do úst. Nic od firmy Da***e, bych nevzala do úst.
Dlouhodobá koinzumace Actimelu dokáže i zničit slinivku (publikovaný poznatek slovenské lékařky).