Complex

Jaké máte zkušenosti s čištěním koberce od skvrn a zažraných nečistot?

Nejlepší odpověď
Drap

Velice dobrou. Pozvu firmu ta přijede, vyčistí koberec a za hodinu za dvě je po srandě.

Další odpovědi
Kepler

Pokud jde o místní fleky, tam je to hodně závislé na typu znečištění, ale zpravidla si poradím. Jinak je nejlepší opravdu pozvat firmu, která má k dispozici hloubkové strojní čištění (třeba Karcher), vyplatí se to. Obývakový koberec je u nás zhruba za 500,– a je to skoro hned suché.