SvingaJojo

Jaké máte zkušenosti s Biofeedbackem?

Od února, jednou týdně na jednu hodinu, chodí můj 11-ctiletý syn na Biofeedback. Předpokládané zhoršení chování, zvýšená agresivita, hrubost, urážlivost apod. se dostavily. Zajímá mě, zda se po ukončení Biofeedbacku chování a jednání mého syna srovnají do předešlého stavu nebo budou jaké?

Odpovědi
panenka

Žádnou zkušenost s tím nemám ale našla jsem vám jaké s tým mají druzí zkušenosti tak se podívejte zde do odkazu.

Zdroj: http://diskuse­.doktorka.cz/bi­ofeedback-zkusenosti/