kefud

Jaké máte zkušenosti s bazénovým vysavačem?

Máme v bazénu poloautomatický vysavač [b]ProStar Vac Trendy[/b], před tímto jsme měli Baracudu. Obojí zařízení se nám nedaří seřídit aby uspokojivě pracovalo. Pokud pojíždí má snahu se šplhat na stěnu a nakonec se převrátí a neplní svoji funkci. Nebo se při pojíždění zničeho nic zasekne a stojí. Máte někdo osobní zkušenosti s provozováním podobných vysavačů, da se to vůbec seřídit a eliminovat výše uvedené závady.

Odpovědi
dudu

Výše uvedený typ vysavače používáme k plné spokojenosti již několik let. Jeho bezchybný chod je podmíněn sacím výkonem čerpadla filtrace a včasným proplachem pískového filtru. Po zprovoznění je třeba udělátko – podtlak v něm doladit pomocí úpravy délky hadice nebo redukcí článků slunečního kolektoru.