Georgo2010

Jaké máte zkušenosti s 24hod.měřením krevního tlaku od obvodního lékaře? Má vůbec smysl celý den nosit vypůjčený měřič?

Nejlepší odpověď
www

Zkušenosti s tím nemám, ale zatím lékařům důvěřuji, takže smysl to, podle mne, rozhodně má !

Další odpovědi
hanulka11

Určitě to má smysl, mamince holter dali, aby zjistili ,jak srdíčko pracuje při jaké zátěži i v klidu. Měřič dává kardiolog ne obvodní lékař.
Myslím, že každé vyšetření má svůj smysl, od něj se pak odvíjí druh léčby.