Dr. Darko

Jaké máte tipy na popraskané paty?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Stačí pravidelně navštěvovat pedikérku.

Další odpovědi
Drap

Každý den mazat, nejlépe dvakrát. Mazat lze v podstatě čímkoli. Stačí i obyčejné sádlo,

da ny

JJ. Mazat, mazat. Když je třeba „ostrouhat“ alespoň pemzou a mazat, mazat.

led

Môžu byť vysušené (najčastejšie pri chodení naboso), alebo príznakom niektorej choroby. Neuvádzam názvy ochorení (je ich viac), lepšie je navštíviť lekára. Takto možno odhaliť príčinu ochorenia už v zárodku.

Mazanie zmäkčuje kožu, brúsenie znižuje hrúbku stvrdnutej kože, ale nič z toho neodstraňuje príčinu praskania kože.

aliendrone

Easy, stačí pravidelná údržba. Denní (obroušení/na­mazání) je nutno kombinovat s pravidelnou návštěvou pedikúry. Hodně pozitivního udělá i kvalitní obuv/změkčující vložky do bot (s tím je ovšem nutno počítat již při nákupu).

cappuccino

Namazat nejlepe vazelinou a na noc oblect ponozky.