pondělí

Jaké máte svědomí?

Jak se na to díváte,že u nás vzniká nová totalita,rok 1947–8,se opakuje,minis­tarstva nejsou kontrolována,svě­domí národa opět souhlasí.
Doplňuji:
První věc,že se porušila politická etika,která je zcela normální v demokratickém světě,a nemusí se popravovat,
„Totalita vzniká tam,kde není opozice“,řekl jeden anglický politik před podepsáním Mnichovské dohody

Nejlepší odpověď
ten který je

On se opakuje rok 1948?Oni se zavírají hranice?Lidé jsou zavíráni do lágrů nebo jdou na šibenici?Dejte si ledovou sprchu to vedro Vám moc nesvědčí.

Další odpovědi
Toruk

Když máme svobodné volby a svobodu projevu to je totalita?? Totalita je v KLDR, kde jsou opoziční hlasy trestány i smrtí- my jsme vlastně za komunizmu zažili to samé… je to i v jiných zemích, ale u nás už takové represe nejsou. Že se mezi politky nenajde dost kvalitních a poctivých odborníků, to je něco jiného- nelze srovnávat s totalitou- máš ty termíny nějak popletené.

dudu

V opozici je přece strana, která vyhrála poslední volby, tedy ČSSD. Jako omezování svobody lze snad chápat některá opatření přijímaná např. v jménu boje proti terorismu, ale zatím snad existuje dostatek mechanismů, které by včas signalizovaly překročení únosné míry.
Můžete prosím ta Vaše „strašidla“ více popsat?

oskar

To přece nelze srovnávat to je nebe a dudy.

anonym

Někde musí být pramen,odkud tryskaj tihle zasvěcení političtí pozorovatelé,kom­binovaní s komentátory.
Až bude volba ředitele zeměkoule,stojím neochvějně při tobě,pondělí.Kéž by bylo více takových.

bubukaa

ano tak jsem trochu pochopila a teda spíš nepochopila že jste vy nějaký blázen s toho vedra

anonym

ja mam svedomi dobre a vy???