Jake mate sny , prani …realne , ci nerealne. Nebo jsou vsechny realne. ? 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
tom004

Tak,za deset let napíši,co,už je reálií,a co ještě snem. 🙂

Další odpovědi
arygnoc

reální, nereální, fanastické, hororové, příjemné, různé.

ale nejčastěji (bohužel) pracovní.

led

Sú to tie najkrajšie zo snov. A takou banalitou, ako je ich reálnosť, tou sa nezaoberám 🙂. Potom by to neboli sny, ale len ciele.

Ella

Je jich hodně – většina spíš nereálných nebo hoodně vzdálených, některé jsou až fantastické. Mám tendenci si před důležitým úkolem nebo dnem v mysli přehrávat scény a situace, jak chci aby se uskutečnily, ale většina těhle přání zůstane jenom přáními :D

jendahun

Sny jako touhy a přání už vlastně nemám žádné.Snad být dlouho zdráv a nějakým nedopatřením a ZÁZRAKEM zbohatnout a stát se nezávislým.Sny jako během noci ještě mám.Dokonce erotické,takže to není zas tak špatné.