huxa

Jaké máte sluchátka, kdy jste si je kupovali a kolik stáli?

Nejlepší odpověď
badisko

predne jaka sluchatka !!.na pc mam nejake sra**y…zhruba za 15 euro …a na telefonu original…spunty sony ericsson jack 3.5 mm…

Další odpovědi
anonym

koss porta pro – nejlepší volba

beri49

Za 45 peněz od vietnamců a slyším

panxnotdead

Soul.. kolik to stálo se ani neptej

Děda Louda

Používám zn. Koss, zadarmo to nebylo. Příště se, prosím, ptej česky.

cochee

Koss SportaPro a nestály mě nic, byly jako dárek k předplatnému časopisu Stereo&Video.
Doplňuji:
Jo a pak mám několikeré „špunty“ jakožto součást různých audiozařízení (MP3, herní konzole apod.) rovněž zadarmo (byly součástí oněch výrobků). Nepoužívám je, protože ještě jsem nenarazil na špunty, které by mi z ucha během pár sekund nevypadly.