Avatar uživatele
žolik

Jaké máte skušenosti s nakupováním přes internet,je to seriozní řešení,napište.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, anonym před 4697 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Přes net kupuji skoro vše již několik let (většinou elektro) a zkušenosti mám jen dobré. Cena nižší, zboží stejné, možnost vrácení do 14 dnů atd. Obchod je potřeba vybírat pečlivě, musí uvádět vše co má přikázáno zákonem a rovněž hodnocení kupujících je důležité! K osvědčeným prodejcům se vracím, navíc dávají stálým zákazníkům i slevy 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tata

Pokud nehledáte na internetu jen nejnižší ceny a zaměříte se na zaběhlé firmy, potom se jedná o scela legitimní a seriozní obchod. Já již několik let skoro vše(kromně jídla a pití) nakupuji přez internet a zatím jsem se nesetkal s neseriozním jednáním. Pokud ale hledáte výhody a slevy, potom narazíte stejně jako v normálních prodejnách, buď nekoupíte nebo koupíte kradené nebo poškozené zboží.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Nakupuji běžně přes internet a zatím vše vpořádku.Jinak souhlas s Tata.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

I ja nakupuji na netu skoro vse. A mam rad obchody, kde je mozne si zbozi osobne vyzvednout. Treba novou televizi jsem se bal si nechat posilat postou. Navic usetreno na dopravnem. A hodne velkych shopu ma i nekolik pobocek po praze, tak se nemusim nikam daleko honit. Ale je fakt, ze pro mimoprazske to velky bonus neni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

dobré i zlé.

už neplatím dopředu, nakupuji výhradně na dobírku.

Dva roky čekám na jeden telefon, hm. Zaplacený dopředu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MrGandy

Ano, je to seriózní. Jak už bylo řečeno … je lepší, pokud kupujete věci od znamých dodavatelů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

Len dobré. Všetko, čo som si objednala prišlo skoro hneď na druhý deň ( ak to bola firma v SR). Platím aj prevodom na účet, aj na dobierku a zatiaľ som vždy natrafila len na seriózne firmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

nakupujeme často a rádi: vstupenky, hudbu, elektro, drogerii, léky, oblečení, věci do domácnosti…

Napálila jsem se zatím pouze jednou při koupi LCD monitoru (přes Aukro), ale vše dopadlo o.k. a peníze byly (díky vedení Aukra) nakonec vráceny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Přes internet jsem provedl již více než 100 nákupů různého zdoží od elektroniky,do­mácích spotřebičů,nářadí až po drogerii,od stakorun až podesetitisícové hodnoty a zatím bez problému.
Ale žádný prachy předem,všechno na dobírku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Já jsem v pohodě, nikdy jsem neměla problém. Většinou si vybírám seriózní obchody (alza atd) a tam se myslím není čeho bát. Párkrát jsem už i něco dražila / kupovala přes inzerát a taky bez problému. Ale to je už trošku něco jinýho – takhle narazíte na podfukáře určitě snáz…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek