žolik

Jaké máte skušenosti s nakupováním přes internet,je to seriozní řešení,napište.

Nejlepší odpověď
www

Přes net kupuji skoro vše již několik let (většinou elektro) a zkušenosti mám jen dobré. Cena nižší, zboží stejné, možnost vrácení do 14 dnů atd. Obchod je potřeba vybírat pečlivě, musí uvádět vše co má přikázáno zákonem a rovněž hodnocení kupujících je důležité! K osvědčeným prodejcům se vracím, navíc dávají stálým zákazníkům i slevy 😉

Další odpovědi
Tata

Pokud nehledáte na internetu jen nejnižší ceny a zaměříte se na zaběhlé firmy, potom se jedná o scela legitimní a seriozní obchod. Já již několik let skoro vše(kromně jídla a pití) nakupuji přez internet a zatím jsem se nesetkal s neseriozním jednáním. Pokud ale hledáte výhody a slevy, potom narazíte stejně jako v normálních prodejnách, buď nekoupíte nebo koupíte kradené nebo poškozené zboží.

dědapetr

Nakupuji běžně přes internet a zatím vše vpořádku.Jinak souhlas s Tata.

casey

I ja nakupuji na netu skoro vse. A mam rad obchody, kde je mozne si zbozi osobne vyzvednout. Treba novou televizi jsem se bal si nechat posilat postou. Navic usetreno na dopravnem. A hodne velkych shopu ma i nekolik pobocek po praze, tak se nemusim nikam daleko honit. Ale je fakt, ze pro mimoprazske to velky bonus neni.

arygnoc

dobré i zlé.

už neplatím dopředu, nakupuji výhradně na dobírku.

Dva roky čekám na jeden telefon, hm. Zaplacený dopředu.

MrGandy

Ano, je to seriózní. Jak už bylo řečeno … je lepší, pokud kupujete věci od znamých dodavatelů.

Džuls

Len dobré. Všetko, čo som si objednala prišlo skoro hneď na druhý deň ( ak to bola firma v SR). Platím aj prevodom na účet, aj na dobierku a zatiaľ som vždy natrafila len na seriózne firmy.

fablen

nakupujeme často a rádi: vstupenky, hudbu, elektro, drogerii, léky, oblečení, věci do domácnosti…

Napálila jsem se zatím pouze jednou při koupi LCD monitoru (přes Aukro), ale vše dopadlo o.k. a peníze byly (díky vedení Aukra) nakonec vráceny.

Jikra

Přes internet jsem provedl již více než 100 nákupů různého zdoží od elektroniky,do­mácích spotřebičů,nářadí až po drogerii,od stakorun až podesetitisícové hodnoty a zatím bez problému.
Ale žádný prachy předem,všechno na dobírku.

Terryle

Já jsem v pohodě, nikdy jsem neměla problém. Většinou si vybírám seriózní obchody (alza atd) a tam se myslím není čeho bát. Párkrát jsem už i něco dražila / kupovala přes inzerát a taky bez problému. Ale to je už trošku něco jinýho – takhle narazíte na podfukáře určitě snáz…