Avatar uživatele
hard work

Jaké máte sebevědomí?

Sebevědomí hraje v životě velkou roli, hlavně při navazování vztahů, ale i při spoustě jiných situací. Je to docela relativní. Někdy se říká zdravé sebevědomí, pro jiného vysoké sebevědomí a někdy je to jenom přetvářka, kdy se jedinec s nízkým sebevědomím chová jako drsňák.

Jaké máte Vy?

Zajímavá 0 před 543 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Jsem drsňák, ale není to přetvářka. Takže jsem většinu života sám. Což má negativní dopad na sebevědomí. Chceš něco dodat? Ale rozmysli si, co řekneš, jasný? 👊👊👊

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

V pohodě. Proto se nezabývám hloupostmi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Mám nízké sebevědomí. Mám často potřebu si něco dokázat. V současné době se chci umístit v žebříčcích (v síni slávy) na WTLS.

Podle mě je daleko lepší nízké sebevědomí než přehnaně vysoké sebevědomí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Dostatečné a tedy zdravé. Jsem si celkem vědoma své ceny……. ;) (peo blízké, okolí i v zaměstnání). Nadutec nejsem a zamindrákovaná jsem nikdy nebyla. Mám se zdravě ráda, dnes, se vším co přináší sešlost věkem ;D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Na to, abys se na svou otázku dozvěděl relevantní odpověď, bys si musel odpovědět jedině sám, ergo, musel bys se setkat s těmi lidmi, o kterých chceš vědět, jak jsou na tom se sebevědomím, musel bys s nimi strávit nějaký čas, a to v rozličných situacích, a k tomu bys musel mít nějaké theoretické znalosti, a taky schopnosti, které se úplně nedají naučit, jako je bystrost, vnímavost, musel bys být výtečný typolog, a až pak by bylo lze nalézt odpověď na Tvou otázku.

Takto Ti tady může každý napsat „Hausnumero“, a Ty to nemáš jak poznat. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Myslím, že jsem tak v průměru a vyhovuje mi to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek