Nechápavé

Jake mate radi pocasi?

Ja mam rad kdyz je zatazeno (20stupnu±),chvil­kama zaprsi :)

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží ve kterou roční dobu.Třeba v zimě mám rád teplo a v létě chlad.

Další odpovědi
quentos

Jsem na tom podobně, zataženo a asi 20°C je ideální, ba i méně (je to ideální třeba na procházky). Nemám rád pařáky ani přílišnou zimu.

gecco

Pošmourno, mžení, déšť, cca 15°C…
A nebo chladněji…
😉
Obléct se proti vodě a chladu není problém – s horkem nic nenaděláš…

Emefej

Polojasno, bezvětří, teplota 20–25°C.

anonym

Slunko,teplo do 25celsiů.

ivzez

Vyhovuje mi to dnešní…

marci1

Jasno, mírný větřík, teplota 20–23 stupňů Celsia. 🙂

Lamalam

Polojasno nebo oblačno, bezvětří, max. 25°C.

lota

Slunečno, po celý rok. Aktuálně se těším na neděli (http://pocasi­.centrum.cz/ji­homoravsky/brno/dne­s/) – tak se mi to líbí, sobota dobře úplně nevypadá…