verka

Jaké máte rádi obložené chlebíčky?

Děkuji za přání a imaginárně si vezměte chlebíček na jaký máte chuť. Nic lepšího mne nenapadlo.

Nejlepší odpověď
BEAES

Všechno nej nej nejlepší k dnešnímu svátku, posílám kytičku /* a beru si se sýrem, šunkou, vajíčkem, okurkou a td. Mňam, ty já můžu. Díky. B.

Další odpovědi
Mousinek

Všechno nejlepší k svátku. Chebíček a zákusek sem už měla zrovna u babičky tak se to hodí. Taky je Věra :o)

Miroslavst

Taky děkuji za chlebíček
http://www.gas­trodeli.cz/gal_sto­rage/121741867­9_chlebicek_u­zeny_losos.jpg

panenka

Taky ti Verko přeji vše nejlepší k tvému dnešnímu svátku hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka

iceT

Taky se pridam s pranim,at se Vam dari a chlebicek mam nejradsi s moravskym vejcem-na bramborove pomazance sedi pulka vajicka prelita majonezou,s o­bycejnym juniorem,nebo dobrym sunkovym salamem.

elektrikář

Všechno nejlepší hodně radosti a sluníčka. Bouřlivou oslavu a všeho z mírou ať nás nebolí bříško a hlava Přeje Elektrikář.