mrtvyhubar

Jaké máte pozadí/wallpaper na mobilu a počítači?

Odpovědi
zjentek

Inu, samozřejmě EMMU STONE! Jinak pozadí mám v pohodě. Ovšem na pozadí mozku už se pomalu „rýsuje“ někdo jiný. Chjo, chudák Emmička. );

Arne1

Na mobilu – pomalu padající kapky „Sun Beam“. Dá se to najít na Play, zdarma.

quentos

Na PC nádhernou fotku své milované Bonnie Tyler https://wallpa­percave.com/w/wp210­1443
Krátce jsem ji měl i na mobilu, ale nějak nevyhovovalo propojení s PC, tak na mobilu mám nějakou z předvoleb a každý den se sama mění.

Justin1

Na telefonu mám černé pozadí, na soukromém počítači mám fotku polojasné oblohy a na pracovním počítači mám pohled na Zemi ze stratosféry z výšky kolem 30 kilometrů (černá obloha a modrobílá Země), takže barevně je to kombinace těch prvních dvou pozadí.

elkon

Na ploše monitoru mám nastavenou výměnu fotek (každých 15min jiná). Většinou krásné fotky z dovolených od moře, nebo ze Šumavy. Protože je monitor 24 palců, jsou obrázky krásné.

MichaelOffic

Na počítači mám stažený motiv krajin a tapety se střídají každý den jiná, ale mam tech témat tapet vic v záloze. Na telefonu mam obyc modrou tapetu ještě ze starého telefonu a nechce se mi to nějak měnit už :)

Hlada

Kameru ČHMÚ z milované Jizerky.

dubraro

Žádné. Jednobarevnou plochu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.