Avatar uživatele
Bob2

Jaké máte, pánové, hodinky?

Ahoj, chtěl bych si pořídit nové hodinky, ale nějak se vůbec nemůžu rozhodnout které… Upřímně se v nich totiž moc nevyznám a nechci moje dlouho šetřený peníze vyhodit za špatnej nákup. Dali byste mi tedy prosím tipy, jaký hodinky nosíte vy a podle čeho, kde kupujete? Předem děkuju za pomoc.

Zajímavá 0 před 2110 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Kupuj hlavně ty, na kterých je vidět kolik je hodin. Dobrá je datumovka. Všechno ostatní je zbytečné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Mám solární sportovní hodinky z oceli. Jedná se o značku Casio. Mají mnoho funkcí. Jsou vodotěsné, mají stopky, odpočítavadlo, datum, den v týdnu, budík a samozřejmě zobrazují čas. Také jsou solární, jak jsem zmiňoval. Nemusí se nabíjet a bez nabití vydrželi od koupení až po současnost. Mám je skoro deset let a jsou jen lehce opotřebované.

Doporučuji tedy solární sportovní ocelové hodinky s cenou do 2.000 Kč od švýcarské, nebo japonské značky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Mám Omega 2000 – mechanické, automat a levné binární LED. Osobně bych doporučoval analogové na baterii, raději ne ty nejlevnější, výběr je přebohatý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… žádné … již hodně dlouho hodinky nenosim …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Příliš málo informací. Modelů a značek je hodně, pro nejrůznější příležitosti a každému se hodí a líbí neco jiného. Ani nepíšeš rozpočet. Já sám mám dvacatery nejrůznější hodinky. Letecké, elegantní, sportovní, qartz, automat, manuál, bateriové i solární, s DCF i GPS, kvalitní plast, ocel i titan, safír i minerál…

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Když mi odešel neopravitelný silikoový řemínek u posledních hodinek, tak jsem je přestal nosit a už jen mobil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Počas zamestnania som mal Prim quartz, teraz v penzii mi stačí mobil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Na „machrování“ mám smart hodinky Cogito. Hodinový strojek s analogovými ručičkami a samostanou baterií, výdrž cca 2 roky, smart s bluetooth na druhou baterii, výdrž podle používání cca 2–4 měsíce. Není nutno nabíjet. Možno spárovat s mobilem a přijímat hlášky mobilu, SMS, sledování sport. aktivity, ovládat některé funkce smartphonu. Vodotěsné. křemíkové sklo, plast a silikonový pásek. Zadařilo se mi je koupit, před cca dvěma roky, za celých !!! 950,– Kč.
Na hrubou práci mám vodotěsné kovové pouzdro hodinek, s kovovým náramkem, původně už ani nevím jaká to byla značka, ale dobrá. Vzhledem k tomu, že původní strojek (bateriový) „odešel“, nahradil jsem jej strojkem z hodinek z „Vietshopu“ a zase makají.
Jinak jsem nakoupil 4 ks hodinek, ze stejného zdroje, všechny analogové na baterii, když je u nás prodávali v akci za 35–40 Kč.:-))) A mám jedny na chatě, v autě a dvoje, pro „strýčka příhodu“ doma v šuplíku. A všechny jdou absolutně přesně, což by mi asi nikdo nevěřil.:-)
Tím chci dokázat, že i levný neznačkový, mohou být spolehlivý a dobrý.
Osobně jsem bez hodinek „jako bez ruky“.
Nejsem (většinou) pánem svého času, ale spíše čas je pánem mým.:-)
Hlavně musí mít velký a bílý ručičky, abych je „přečet“ i bez brejlí.:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mzm

Jak píše mosoj, čas, max datum.Zbytek z vás akorát dělá otroka – furt se na něco dívat furt být online… bleee.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Broukk

Podle čeho, podle čeho 😁 no hlavně podle toho, jaké se mi líbí a taky podle ceny, momentálně mám na ruce Invicta Star Wars a ty jsou teda fakt peckový, o tom žádná, jako fanoušek SW to pro mě byla nutnost 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jurek

Já mám na ruce teď hodinky Manilla – Bruno Söhnle (Lago GMT) a ty jsou teda rozhodně jedny z mých top.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SimonS

@Broukk Tyjo ze zvědavosti jsem koukal a ty teda vypadají supr, star wars od mala zbožňuju… sakra, tuhle diskuzi jsem neměl vidět 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
matejbrabec8

Dobrý den. Sháním k Vánocům hodinky https://yesho­dinky.cz/hugo-boss/22681-hugo-boss-black-heritage-1513126.html a chci se zeptat, jestli máte zkušenosti s Hugo Boss hodinkami. Předem díky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miskokas

Zdravím. Chtěla bych manželovi koupit nějaké hodinky https://netob­chodak.cz/gar­min/470611-garmin-vivoactive3-optic-silver-black-band.html a napadly mě tyto. Manžel je sportovec. Máte nějaká doporučení na hodinky pro sportovce? Budu ráda za rady :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hanka1970

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michalant

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klapalfr

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1445 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Moje TOP jsou citizen promaster JY8020: https://www.hodinky-365.cz/citizen-jy8020-52e-x129708
Satellite wave CC9020: https://www.hodinky-365.cz/citizen-cc9020-54e-x1118341
a casio g-shock GPW-1000 https://www.hodinky-365.cz/casio-g-shock-gravitymaster-gpw-1000vfc-1aer-x1113676

před 2106 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jenže u hodinek z vietshopu je to sázka do loterie, jak půjdou. Osobní zkušenost. Chytrý hodinky… taky o nich přemýšlím. Ale pořád do čajny v tomhle fak nejdu. Faktem je, že u kapku vybavených si z nich uděláš hodinky, jaký se Ti líběj (appkou). Já jsme jinak čajny opustil a mám pořádný casia, o který se nemusím starat vůbec a všechno vydržej. Teda mojí hrubou práci, samo že dávat pod buchar je nebudu. Takže já jsem pro to, i za pracovní hodinky si klidně připlatit. Pak normálního člověka v pohodě přežijou. A kupovat si hodinky do foroty? Promiň, ale kdo v čínách má měnit baterky, když baterka je dražší, než ty hodinky?

před 2109 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek