beatab

Jaké máte doma zvíře?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Berušinka

jiné

Doporučuji používat modrou lištu nahoře, aby se otázky neopakovaly.
Tady máš pár odpovědí: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-mate-doma-zvirat-a-jake

Další odpovědi
Natee

jiné

Sestru..

WeeBear

kočku

Úžasného půlročního kocourka. 🙂

ondra07

kočku

Mám úžasného kocoura a ještě úžasnější fenku Sáru (perský chrt):)

hanny 2

psa

ad Berušinka – tato otázka zde byla před 583 dny.Tenkrát odpovídali úplně jiní uživatelé a i kdyby odpovídali ti stejní,tak od té doby se mohlo ledacos změnit!

briketka10

kočku

bezva kocourka Ufíka, asi rok a půl bezdomáka, je jako klíště, když venčím ségře jorkšíra tak jdeme spolu, je s nima sranda..

arygnoc

jiné

drahou polovičku.
a ona mne.

VampGirl

jiné

Africké šneky a rybičky. :)

hanjimka

psa

Psa,kočku,osmá­ka,rybičky a syna

evickabobik

Králíka

samicek333

psa

nejsem tu moc dlouho, ale tuhle otázku jsem tady viděla už několikrát

Petrian

kočku