miras 13

Jaké mapy (OFFLINE) pořídit do telefonu s androidem?

..od jaké společnosti je pořídit pro navigaci cyklo,pěší i automobil. A kolik stojí. Mapy musejí fungovat offline, nemám mobilní net.

Nejlepší odpověď
mike beneš

Pro českou republiku používám mapy.cz. Trasu si za netu naplánujete, a pak ji během offline použití pomocí GPS můžete projíždět. Přitom to zabere jen 300MB.

Další odpovědi
Questman

http://www.smar­tmaps.cz/

anonym

Locus, C:geo, a:Drake, umí to i google mapy v MT. Stačí vybrat oblas a stahnout k offline prohlížení. Vše je úplně zdarma. Pro prvni stažení je potřeba net, pro větší objem dat je lepší stahovat přes wifi.

Hlada

Mapy.cz
OsmAnd
MapFactor Navigator

Všechny jsou zadarmo a fungují off line. Osobně nejvýš hodnotím Mapy.cz.