roxilox

Jaké mapy bez internetu?

jaké si stáhnout mapy, které by byly v PC a fungovali by i bez připojení na net? Pojedeme na dovolenou ( jen tady v ČR) a tam nebude přístup na net. Ale chci se podívat zda třeba v okolý není nějaký hrad nebo zámek nebo jen prstě jak je něco daleko atd… děkuji

Nejlepší odpověď
setapouch

Asi to není očekávaná odpověď (by default nejsou v PC), ale osobně používám mapy KČT.

Další odpovědi
Klaproth

Použil bych stejné mapy, které jsem používal v době před PC a internetem, tj. papírové.

Hlada

Žádné elektronické zařízení není tak velké, lehké, skladné, otřesuvzdorné, levné a úsporné, jako papírová mapa.
Za nejlepší off line mapy považuju mapy.cz. V praxi ale jen na dohledání konkrétního místa. Citlivost GPS přijímače v mobilu je mizerná a v navigacích mám mapy od výrobce.

Funna

mapy do PC off-line?…docela mne tahle otázka, v dnešní době GPS a chytrých telefonů na kterých se mapy zobrazují také off-line, překvapila…ale jde to – viz odkaz

http://techne­t.idnes.cz/gmap­catcher-stahne-mapy-do-pc-pouzivat-je-muzete-i-bez-internetu-px0-/software.aspx?c=A120520­_100850_softwa­re_dvr

PS: když jsi teď on-line, trochu se podívej na aspoň na to, kde se píše jaké i/y…TY mapy by fungovalY…a slovo okolí fakt nenajdeš ve vyjmenovaných slovech po L .-)