Avatar uživatele
zjentek

Jaké mám možnosti, chci-li se léčit, ale vlastní panika a úzkost mi nedovolí ze židle vyrazit kamkoli jinam?

Uzavřenost, židle a nikam, nikam! Ani slepici nechci potkakt na zahradě ;(

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anony.M, hapiky před 2343 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
yuko

Nejdřív vypni počítač, pak se zvedni ze židle a běž nakrmit ty slepice. Zůstaň na čerstvém vzduchu a zkus těm slepicím říct, co Tě baví, co Tě žere, co bys ještě rád viděl, zažil. Zítra si zajdi na bazén, dej si hodinku plavání nebo se běž projít do lesa. Není to žádná panika, je to jen Tvoje vlastni lenost, pohodlnost. Zazpívej si, zatanči si, začni nový život. Nebo chceš prosedět zbytek života doma?

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Možností je hafó, ale jen rozum může zvítězit nad panikou a úzkostí…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Přečti si toto a pak to udělej. Postav se a nasaď přihlouplý výraz, několikrát si vyskoč a pomysli si, jaký budeš za 5, 10 a více let. A řekni si, že se budeš tomuto smát, tak proč se nemůžeš smát hned teď. Můžeš dostat stovky rad, ale ty se musíš rozhodnout, co budeš dělat. I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Yoku já bych to chtěl mít v životě tak jednoduchý, jako tomáš ty. Ale není, skutečně to jednochudý není.

před 2343 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
yuko

A proč si myslíš, že to mám v životě jednoduchý, jednoduchý v životě to nemá nikdo z nás. Zítra může být všechno jinak.

před 2343 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ne… nemůže. Zítra bude zase všechno na kokot.

před 2343 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Snad by pomohlo přestat se utápět ve vlastní sebelítosti a hledat řešení tam, kde jej mohou poskytnout.
Jednou z možností je zůstat sedět na židli tak dlouho, dokud Vás za smutného kvokání slepic nevynesou i s ní…
Podívejte se do míst, kde to tak lehce nevzdávají, i když jim chybí to nejdůležitější – zdraví.
Hospice, LDN, ústavy sociální péče…

před 2342 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Díky, nevzdám to! Vy jste ni to uměla krásně vysvětlit. Na jednu stranu se lituju, jak jsem na celém světě sám a na druhou stranu, kdybych sám nebyl, tak už teď mám deprese jenom z představy toho „smutného kvokání slepic“, až na mě dojde řada. Díky! Díky moc! ;)

před 2337 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

„Nevzdám to!“ – konečně správné chlapské rozhodnutí! Nejde o krásné vysvětlení, to je realita života.
Samota je dobrý přítel, ale zlý pán, pokud se chci izolovat dobrovolně. Dá se řešit občasným vypadnutím mezi lidi a pokecat si…
Sebelítost ubíjí a všechno jen zhoršuje…
Zdravím slepičky :)

před 2305 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví