Rokio

Jaké mám duševní onemocnění?

Jsem labilní. Moje nálady se často mění s neutrální na veselou a někdy jsem nadšený. Depresivní stavy nemám. Jsou mi lépe praktické profese než duševní profese. Mám problémy reagovat ve složitějších situacích. Někdy mám problémy řešit nově vzniklé situace a jsem těžko adaptibilní. Navíc mám problémy se soustředit.

Odpovědi
Irisa

Cholerik
Tím chci říct, že žádné duševní onemocnění není popsáno vašimi příznaky, jsou celkem normální a charakteristické pro typ cholerika

Kepler

Proč myslíš, že máš duševní onemocnění? Kdybych uměl diagnostikovat na dálku, mohl bych si otevřít internetovou virtuální kliniku a spoustu doktorů poslat do předčasného důchodu, nebo na úřad práce.

xxx3

můžeš navštívit psychiatra a třeba něco zjistí. Pak je tu možnost zavolat třeba Jolandě, aby se zeptala karet;)