Jahoda

Jaké mají významy? Jsou to stejní výrobci či vydavatelé?

Zdravím! Když kupujeme filmy od Disneyho, někdy tam bývá i jiný název výrobce. Nevím totiž, jaký je rozdíl mezi: Walt Disney, Disney PIXAR a Disney"s. Neví to někdo? Já fakt netuším. myslím si, že to je stejný výrobce, ale má více názvů(jmen). Pokud to někdo bude vědět, tak prosím napište. děkuji za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
quentos

Disney's znamená doslova „Disneyovo“, volněji „od Disneye“; takže to opět značí, že jde o film od tohoto autora. Pixar je filmové studio specializující se na animované filmy; Disney-Pixar tedy znamená úzkou spolupráci Walta Disneye s tímto studiem.

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Pixar