England1522

Jaké má uplatnění Učební obor Truhlář ?

Ahoj, má dobré uplatnění po škole učební obor Truhlář a je tento obor také žádaný?

Doplňuji:
A dobré uplatnění a více peněz má podle nějakých informací, Instalatér nebo Truhlář?

Nejlepší odpověď
ivzez

Učební obor truhlář (ani žádný jiný)
nemá žádné uplatnění.

Šikovný truhlář (absolvent učebního oboru)
najde uplatnění vždy – stejně jako každý
jiný šikovný a poctivý řemeslník.

Další odpovědi
Lamalam

Všichni šikovní řemeslníci mají uplatnění a jsou žádaní. Bohužel, dnes většinou všude převažují lemplové.

Awe

Vyučen být musíš a je jedno v čem…Hromada lidí pracuje v jiném oboru než je vyučena.Jde pouze o šikovnost a praxi.Já jsem vyučen truhlář a nikdy bych to dělat nešel už jen z důvodu že je to mizerně placené

marci1

Uplatnění má podle toho jak dobrý je truhlář. Pokud je šikovný, baví ho to, tak uplatnění jistě najde. 🙂