Kryšpín

Jaké má Greta Thunberg na politiky požadavky týkající se ochrany planety a změny, příp. omezení lidské činnosti?

Tato statečná mladá dáma aktivistka má přednášky na různých místech z důvodů ochrany planety která dle jejího zjištění již hoří, děti v Anglii strachy o planetu nemohou klidně spát a pod.
--

Jaké má požadavky na ochranu planety a změny příp. omezení lidské činnosti pro politiky Greta Thunberg?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jedna britská novinářka Gretě správně odpověděla: V Británii nehoří, tady denně permanentně prší! Ať se Greta obrátí na globální byznys, ten rabuje planetu.

Další odpovědi
cochee

Snad si nemyslíš, že ty JEJÍ požadavky jsou z JEJÍ VLASTNÍ hlavy???

h1596821

Ta mladá slečna jen upozorňuje na to co se děje a co nás nemine

elkon

Tahle pošahaná dívčina by měla chodit hlavně do školy.

Pepa25

Zvláštní otázka – vzhledem k až přehnané medializaci pochybuju, že by někdo nevěděl, o co jí jde …
Ale tedy: požaduje po politicích dostatečnou akčnost v boji s klimatickou změnou. Na to co to je „dostatečná akčnost“ jsou samozřejmě různé názory …

aliendrone

Může mít někdo s minimem mozku nějaké VLASTNÍ požadavky? Všichni greténi i s ní v čele jen zastupují určitou zájmovou skupinu a její písničku zpívají. Jak jinak, pro nedostatek IQ se na VLASTNÍ písničku nezmůžou. ;) :D :D