Břetislava

Jaké má povinnosti a práva majitel lesa?

Doplňuji:
Co je to pěstební plán? Kde se dozvím o povinnosti ho mít (zákon, vyhláška)?

Nejlepší odpověď
www

Práva a povinnosti majitelů lesních
pozemků vymezuje lesní zákon.
Více zde:
Doplňuji:
Vše se dozvíš jako já na Google, včetně uvedeného zdroje (je tam toho dost). Musíš ale číst 😉 !

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=po­vinnosti+a+pr%C3%A­1va+majitel+le­sa&client=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Další odpovědi
Drap

Udržovat les, starat se o něj podle pěstebního plánu, který musí mít vlastník vytvořený a schválený.Tuto péči může přenést na specializovanou firmu v tomto oboru.