Rokio

Jaké má postavení bronzový uživatel na stránce Odpovědi.cz?

Je to nižší stupeň elity, vysoce pokročilý uživatel, nadprůměr či něco úplně jiného? Jaké je nejbližší synonymum pro postavení bronzového uživatele?

Nejlepší odpověď
annas

Synonymum pro bronzového uživatele = uživatel, který má 1000 – 5000 bodů.

Je to individuální, jak dlouhou dobu v této hranici uživatel zůstane. Záleží na aktivitě, tedy počtu vložených otázek či odpovědí, dále jejich kvalitě a ohodnocení.

Obecně nejde o hodnocení podle elity, ale o zamyšlení, zda pokračujete správným směrem.

Další odpovědi
ivzez

Já bych se na tvém místě spíše než nad elitou nebo
postavením zamyslela nad tím, co dosažení bronzu znamená.

Z mého pohledu to znamená, že už jsi tu mezi námi strávil
nějakou dobu, že ses trochu zklidnil, a že po počátečních spíše
provokacích začínáš (aspoň občas) klást rozumné otázky
a/nebo se ti občas podaří dobrá odpověď.

[Nevím, jestli jsi chtěl slyšet/číst právě tohle…]

led

Prešiel ste zo škôlky do základnej školy.
registrovaný začiatočník – jasličkár, má veľmi obmedzené práva
pokročilý – škôlkár, môže už chodiť na dvor bez rodičov, len s kamarátmi
bronzový – školák základnej školy, môže už samostatne cestovať mestskou dopravou
strieborný – držiteľ Občianského preukazu
zlatý – občan starší 21 rokov so všetkými občianskými právami a povinnosťami (má právo nielen voliť, ale aj byť zvolený do parlamentu

zjentek

Něco jako kuchař v McDonald´s.

Kulpix

Je to takový průměr. Není ani registrovaný, ani pokročilý《 bronz》 ale ani stříbrný nebo zlatý.

(Neber si to osobně.)

Šidlo

cínovo-medený užívateľ

led

Šidlo, myslíte, že hotový maturant nevie, z čoho sa robí bronz?
A vlastne, máte pravdu, mnohí nevedia.