Hungalabunga

Jaké má následky, když muž sní velké množství dámské antikoncepce?

Viděl sem na šatně jak chlapy dali jednomu chlapovi do jídla několik platíček antikoncepce co měl ve skříňce.

Odpovědi
marci1

Velké množství nevím, ale jedna tabletka nic. Kdysi si naše sekretářka dělala legraci z ředitele. Bolela ho hlava a ona mu na jeho žádost o prášek na hlavu dala tabletku antikoncepce. Všichni se chodili dívat, co to s ním udělá, ale nic zvláštního se neudálo. Neotěhotněl a hlava ho přestala bolet. 🙂

Kepler

No, jsou tam „ženské“ hormony, ale snad mu kvůli tomu kozy nenarostly a nezačaly se mu líbit chlapi. Hormonální antikoncepce mívá řadu nežádoucích vedlejších účinků, ale týká se to spíš dlouhodobého užívání. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Hormon%C3%A1ln%­C3%AD_antikon­cepce#Ne%C5%BE%­C3%A1douc%C3%AD_%C3%­BA%C4%8Dinky

Edison

To je ale otázka, proč měl chlap ve skříňce AK. Jiak to je spíše otázka na lékaře…

Edison

Marci… a nechyběla pak dámě ta tabletka? Prej je to dost hákliví na přesnost.

Edison

… omluva.. úklep… „háklivÝ…“ sakra

marci1

Ne. Ta si dokázala sehnat cokoli. 🙂