atena

Jaké má mít otáčky pračka, aby se oprané prádlo mohlo dát do sušičky prádla?

Slyšela jsem, že při otáčkách pračky 1000 otáček nelze dát prádlo do sušičky.

Nejlepší odpověď
Saiph

To jsi slyšela dobře. Pračka musí mít nulové otáčky, aby jsi mohla otevřít dvířka a přendat prádlo do sušičky.

Další odpovědi
mosoj

A co říká sušička ?

1000 RPM u jedné pračky není 1000 RPM u jiné !

kapka

1000 otacek staci stoprocentně. Moje pracka víc ani neumí a taky jsem se na to při koupi susicky v prodejně ptala. Neznám funkce jiných susicek, ale u te moji si přímo nastavim na kolik otacek se prádlo zdimalo a ona tomu prizpusobi sušení. Rozmezí muzu nastavit od 600 do 1600 otacek. U některých programu je tam 600 už predvoleno a nedá se to změnit. Takže určitě umí ususit prádlo zdimane na 600 otacek logicky. :)

terry

Já jsem zase slyšela, v prodejně praček a sušiček, že min 800, takže těch 1000 by mělo stačit.