Brozma

Jaké letadlo byste pilotovali?

Představte si tuhle věc: Jste všestranní piloti kteří mohou pilotovat jakékoliv letadlo.Které byste chtěli pilotovat?
Hlasujte v anketě a svoji volbu mi zdůvodněte.
V anketě jsou uvedeny pouze počátky názvů letadel( Boeing,Cessna,atd). Takže mi napište jaký typ by to byl.
Doplňuji:
Prosím vás nedávejte mi sem armádní letadla, ty jsem nemyslel. Myslel jsem civilní letadla.

Odpovědi
badisko

Jiné Letadlo nebo Vrtulník

No ja osobne jsem raci nohama na zemi. nebo na 2–4 kolech …nerad litam a je to pro me utrpeni …nemam strach z padu spis ze pro mne z nejakeho neznameho duvodu strasne spatne vyrovnavam s tlakem a to vetsinou pri pristani…uz jsem na to zkusil snad vsechno …takze litani nee to prenecham ptactvu …mimochodem ..letani na trenazeru a letani v realu je dost velkej rozdil…!!!!

honza19hk

Cessna

Doplňuji:
na cessně mám nalítáno cekem hodně hodin, je to taková malá mrštná potvora. A co se týče vrtulníků tak bych nejspíš šel do nějakýho W-3A nebo Bell 427 popř něco ruského např typ Mi 8 nebo Mi 10.
Pilotní průkaz na cessnu mi ještě platí,na vrtulníky už bohužel ne,ale lítal jsem s tzv vážkou.

shadow vj

Jiné Letadlo nebo Vrtulník

Helikoptéra Robinson R22

jpau

Tupolev

Doplňuji:
Tu144, stačilo by se jen proletět 🙂. Ale to je asi nesplnitelné přání.

Ještě radši bych bral něco z projektu Spirit.

BANAN93

Bombardier

Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=vkyx­F14_QHs

T-ess

Boeing

Doplňuji:
věřím mu nejvíc :) hned za ním bych volila Airbus

astroamateur

Bombardier

Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=yB­HHUr-sHNc

Brozma

Honza19hk. Myslím že ta tzv vážka byl Robinson R22 že jo?

Brozma

Astroamateur. Chmmmm Bombardier Learjet 70–75 by se ti hodil, ale dal bych přednost B737.