Michal Kole

Jaké lepidlo je nejlepší na papírové modely ze čtvrtky a proč?Herkules,Klo­vatina,Kanagom,Che­mopren, bílá lepící pasta?

Odpovědi
zjentek

papírové modely ze čtvrtky beru jako nějaké modely z papíru. Pokud je to tak,nic z uvedeného se moc nehodí,bílá lepicí pasta je široký pojem a klovatina by asi šla. Pokud je to citlivá práce,spojovací materiál k tomuto účelu si vyrobíte sám stejně jednoduše jako třeba domácí čistící prostředky a spousty dalšího,co se kupuje z rozmazlenosti,na netu jsou rady jak co vyrobit a suroviny máme doma,to jsem v klidu.