Avatar uživatele
delabrutale

Jaké kvítko se dá nyní zasadit venku a které přežije zimu?

U nás před domem máme takový menší park a mě už hrozně dlouho štve, že je takový „příliš zelený“ a není tam nic barevného a tak mě napadlo, že bych zašel do bauhausu, koupil tam v místním květinářském oddělení nějaké kvítko, či zaseničku a prostě ten park trošku vylepšil.

Jenže o nějakém sázení a kytkách nemám vůbec ponětí a nevím co koupit, aby to na onom místě nějak vydrželo.

Poradíte? (Nejlépe, nějaké, které kvete barevně)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? petka, anonym, beer, fcoop, www před 4586 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Těžká rada, nevím co míníš kupovat a také neznám lokalitu.
Zeptej se ale na totéž u nakupujícího a poradí ti – možná než ten zamýšlený obchod bude lepší obchod specializovaný a doporučuji nějakou trvalku, nebo pozdní cibulovinu (tulipány, hyacinty a drobné cibulnaté květiny)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zajedte do toho Bauhausu a oni tam maji spoustu barevnych sazenicek , ktere prave musite vysadit ted na podzim.
Ja ted koupila snezenky … prala jsem si je uz leta a meli tam spoustu jinych … a barevnych kyticek .. cibulek. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

mají nyní macešky pěkné okaté velkokvěté za 10– 12kč a jsou krásné pokvetou až do sněhu a na jaře hned zase

koupila jsem dnes brsleny jsou žlutozeleé a bílozelené – neopadavé – sice nekvetou ale jsou to krásné keříky, rozzáří pěkně záhony

tulipány a cibuloviny se sází nyní, takže vyražte koupit cibule a zasaďte a těšte se na jaro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zplic

Tak přes zimu vám nic nevyroste. Nyní si připravte půdu – prokypřit, porýt, přihnojit a upravit pH. Na jaře můžete zasadit třeba narcisy, tulipány – ty jsou velice hezké. Nebo třeba růže, ty nám kvetou přes sezónu skoro pořád. To už záleží na vás, projděte si zahradnictví a fotky na netu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek