PetaKo

Jaké/které květiny udělají největší radost ženě?

Nejlepší odpověď
nyjono

Které/jaké ženě?
Každá má oblíbené jiné.
To je přece jasný.

Další odpovědi
KratochKarel

Spoléhal bych na růže, ty udělají radost podle mě každé ženě ;) www.florea.cz/pro­dukty/kytice-ruzi-1

paul1

Já myslím, že každé, hlavně aby nebyly umělé 😁

elkon

Nepíšeme Jaké. Každá žena má jiný vkus. Některé ale nemají žádný, což se projeví na jejich oblečení.

Rokio

Růže jsou klasika a podle mě potěší každou ženu. Žádné květiny nesmí být ale v sudém počtu.

Polaskova44

Já třeba za sebe mohu říct, že mně udělá radost jakákoliv květina. A je jedno, jestli je to kytice nebo třeba pouze jedna květina. Mně takto například manžel čas od času nechá poslat do práce bílé růže Právě ty mám ze všech květin asi nejraději, takže je to pro něj taková jistota, že mi s tím udělá radost. :)

Jan.F

Některé mají radši kytku v květináči, Aspoň brzo nezvadne. a že se zní můžou dlouho radovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PetaKo

KarelK: na tu Floreu jsem se díval taky. Jakým způsobem ten rozvoz funguje ?

KratochKarel

Nevím co přesně by si potřeboval vědět, ale vybereš si květinu popřípadě kytici z toho, co mají na stránkách nebo se s nimi dá domluvit i na tom pokud budeš chtít navázat něco jiného. Jsou poměrně vstřícní, vyplníš objednávku, zaplatíš a hotovo.