Avatar uživatele
jermeister

Jaké květiny mám dát holce a kolik..

Napadlo mě dát jí 6 růží, protože se známe půl roku. A nebo jí dát symbolické 2, jednu bílou a jednu rudou.. aby znázornovali nás dva, děkuji za odpvědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, marci1 před 3526 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Mě by potěšila krásná velká slunečnice:-)))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Sudý počet ne, sudý počet květů se dává na pohřbu. Jinak vždy lichý počet květů. Dej jí třeba 3 růže a uvidíš, jak bude ráda. A nebo 5,7, to už záleží na Tobě, růže jsou dosti drahé. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
msi

lichej počet vole, a dej jednu vypadá to hezky
Doplňuji:
červenou normálně… dej na mě chlape

Upravil/a: msi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

🙂 pěkně ses trefil do těch sudých počtů, ale fakt ne, sudý počet se dává při smutečních událostech.
Dej ji jen jednu pěknou kvalitní růži na dlouhém stonku, bez ničeho dalšího. A bacha na květomluvu, čili barvu ideálně asi růžovou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Co nejtmavší červenou růži s dlouhým stonkem :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Chci zdejší vážené odpovídačstvo upozornit, že nesmysl o sudém/lichém počtu květin je výmysl pana Gutha-Jarkovského, nezakládá se na žádné ani české starší tradici, ani na jakékoliv jiné zahraniční tradici, ani nemá nijaký racionální základ. Prostě jen Guth-Jarkovský byl důležitý jak sáňky ve výtahu.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ked-zenu-obdarujeme-kvetmi-obdarujeme-ju-neparnym-lichym-poctom-kvetov

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Poněkud málo informací.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek